-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

Klocki Wafle Mix w kartonie 200 el.

Symbol: MI-0030CB

Zestaw składający się z 200 różnych elementów. W zestawie znajdziemy zarówno kształty wafle, koła, osie, postacie, jak i figurki zwierząt. Elementy dodatkowe mocno urozmaicają zabawę. Wszystko zapakowane w estetyczny, trwały karton z pokrywą i uchwytami.

Dostępność: Mała dostępność
312.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
EAN:
5903033900123

Klocki Wafle Mix w kartonie 200el.

Zestaw zawierający aż200 różnych elementów. Elementy o wymiarach od 4,5 cm - 22 cm dają wiele możliwości tworzenia. Tym, co odróżnia ten zestaw klocków od innych, to z pewnością dodatkowe elementy. Elementy takie, jak małe i duże koła, osie, postacie, figurki zwierząt, mocno urozmaicają dzieciom zabawę. Małe pociechy mogą stworzyć własną historię zabawy, budując jednoczenie, samochód, dom ze zwierzętami w ogródku i postaciami. Z zestawu z tak dużą ilością elementów, jedynym ograniczeniem będzie dziecięca wyobraźnia. Kolorystyka klocków już od początku wzbudza zainteresowanie małych pociech. Całość zestawu zapakowana w duży, trwały, estetyczny karton, który pomoże w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju. Idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

Edukacyjna forma zabawy to najlepszy sposób na rozwój malucha w tak młodym wieku. Maluchy bawiąc się, tworząc z klocków konstrukcyjnych, przede wszystkim rozwijają wyobraźnie, budują to, o czym myślą. Zabawa klockami wspomaga rozwój małych rączek!

Marioinex to firma z tradycjami i z misją. Marioinex tworzy nie tylko klocki konstrukcyjne, ale również inne zabawki, których cechą wspólną jest to, że są tworzone z pasją, z sercem i ogromną precyzją. To klocki, które mają wyjątkową jakość wykonania, piękną kolorystykę i wzornictwo. Misją tej firmy jest pomaganie dzieciom w ich rozwoju. Zabawa nimi zwiększa wyobraźnię przestrzenną, wspiera koordynację ruchową, zdolności manualne oraz kreatywność.


Parametry:
Waga gabarytowa w gramach:
9728
Gwarancja:
24
Wielkość elementów:
4,5 - 22 cm
Zalecany wiek dziecka:
2+
Ilość elementów:
200
Ilość instrukcji:
1
Wielkość opakowania:
47 x 31 x 37,5H
Waga z opakowaniem:
4,6 kg
Wysyłka:
do godz. 13
Długość w cm:
32
Wysokość w cm:
38
Szerokość w cm:
48
Tłumaczenia:
eng
Woreczek:
312
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: