-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

Klocki Korbo EDU Code 420 el. + Książka z kartami pracy 83 x A4

Symbol: KB-0033BX

Zestaw edukacyjny, którego głównym celem jest zapoznanie najmłodszych z podstawowymi zasadami kodowania. Zaznajamia ich z takimi pojęciami jak sekwencja funkcja, analiza danych. Ćwiczenia w grupach kształtują umiejętności komunikacji i współpracy.

Dostępność: Mała dostępność
758.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
Klocki KORBO młoda polska marka tworzona od podstaw w Polsce.

Korbo to zestawy klocków twórczych opartych na kole zębatym gdzie sama intuicja nie wystarcza - potrzeba już twórczego myślenia logicznego. Wykonane z najwyższej jakości bezpiecznego tworzywa, zapakowane w piękne kartonowe bądź też plastikowe pudełka są idealnym uzupełnieniem pokoju małych konstruktorów. Niekończące się możliwości budowy wielowymiarowych modeli to rozwijająca i ciesząca zabawa dzieci w różnym wieku.Ruchome mechanizmy kół zębatych to zachęcenie do poznawania zasad mechaniki przy równoczesnym rozwijaniu wyobraźni przestrzennej i małej motoryki. Klocki konstrukcyjne Korbo to nie tylko zabawki ale przede wszystkim połączenie pomocy dydaktycznych z dobrą zabawą. Dzieci chętnie po nie sięgają - bo zapewniają im wyzwania i długą ciekawą zabawę. Kolejne modele to wyzwania a mnogość możliwości pozwala dzieciom w różnym wieku na znalezienie swojego pomysłu na spędzenie czasu wyjątkowo kreatywnie. Wszystkie elementy łatwo się łączą a modele są trwałe i mobilne. 
Kolory klocków zostały wybrane przez dzieci dzieci testowały klocki budując konstrukcje wszystkie zestawy są kompatybilne klocki zyskały uznanie na całym świecie m.in. Niemcy, Hiszpania, Rosja, Ukraina, Dubaj, Japonia, Meksyk. W niespełna cztery lata laureat wielu nagród i tytułów m.in. tytuł Dobra marka, Zabawka roku, Laur Konsumenta 2019 czy polecany produkt przez tygodnik Newsweek.
Parametry:
Waga gabarytowa w gramach:
9102
Gwarancja:
24
Wielkość elementów:
3,5 - 11,5 cm
Zalecany wiek dziecka:
4+
Ilość instrukcji:
83 x A4
Wielkość opakowania:
73 x 40 x 17H
Waga z opakowaniem:
5,5 kg
Wysyłka:
do godz. 13
Długość w cm:
41
Wysokość w cm:
18
Szerokość w cm:
74
Tłumaczenia:
eng
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: