-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

Klocki kulki Loowi - Zestaw edukacyjny 525 el.

Symbol: LO-0008BX

Ciekawe klocki konstrukcyjne o kształcie kulek. Zbudowane modele są trwałe a kolorowe elementy łatwo się łączą. W zestawie znajdują się również koła i dodatkowe łączniki rozwijające zabawę. 20 kolorowych instrukcji krok po kroku + 30l opakowanie z rączką.

Dostępność: Duża dostępność
400.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
EAN:
5907222975107

Klocki konstrukcyjne kulki Loowi - Zestaw edukacyjny 525 el.

Największy zestaw klocków Loowi to niepowtarzalna szansa na zabawę dla większej grupy dzieci. Zestaw posiada w komplecie aż20 instrukcji wydrukowanych na papierze kredowym w formacie A4. Wszystkie elementy wykonano z najwyższej jakości tworzywa a zestaw dodatkowo uzupełniony jest w nowe łączniki. Elementy łatwo się łączą a budowle są trwałe i pozwalają na aktywną zabawę. Piękne kolory poszczególnych klocków oraz ich wyjątkowy kształt to ewidentne zalety klocków konstrukcyjnych Loowi. Dodatkowo klocki edukacyjne mają w zestawie instrukcje budowania Liter i Cyfr - idealne do nauki pisania. Zestaw uniwersalny - dla chłopców i dla dziewczynek. Ergonomiczne i wytrzymałe pudełko z uchwytem pozwala na łatwe przechowywanie czy też transport zestawu.

Kulki, atomy a może po prostu kreatywne klocki Loowi?

Kolorowe kulki to bardzo ciekawa propozycja dla małych konstruktorówlubiących wyzwania i kreatywną zabawę. Jedną z największych zalet tego zestawu jest jego uniwersalność. Wszystkie elementyłatwo się ze sobą łączą w trwałe i umożliwiające dynamiczną zabawę modele. Dzięki unikalnym możliwością łączenia w bardzo prosty sposób mogą powstawać modele zwierząt, pojazdów, postaci z bajek czy też literek i cyferek. Te ostatnie pozwalają na naukę poprzez zabawę - co w przypadku młodszych dzieci może być doskonałym sposobem przygotowania do nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Segregowanie wg kolorów czy też kształtów to również ciekawy pomysł na urozmaicenie zabawy. Żywe kolory poszczególnych elementów cieszą podczas zabawy a dzięki dołączonym do zestawu kółkom - można budować ruchome konstrukcje.  

Główne zalety:
  • duża ilość elementów (535) pozwalająca narównoczesną zabawę większej ilości dzieci
  • ruchome koła i łączniki w zestawie 
  • 20 instrukcji krok po kroku pokazujących możliwości budowy
  • wytrzymałe przezroczyste pudełko z rączką
  • certyfikaty CE oraz EN-71 - bezpieczeństwo zabawek
UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszystkich konstrukcji jednocześnie. Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach. 
Parametry:
Waga gabarytowa w gramach:
4557.83
Gwarancja:
24
Wielkość elementów:
5,5 cm
Zalecany wiek dziecka:
4+
Ilość elementów:
525
Ilość instrukcji:
20 x A4
Wielkość opakowania:
40 x 28 x 22H
Waga z opakowaniem:
3,5 kg
Prezentacja 3D:
https://orbitvu.co/001/fLMG9r6mXqF4pUYKEPgck6/ov3601/3/
Wysyłka:
do godz. 13
Długość w cm:
41
Wysokość w cm:
23
Szerokość w cm:
29
Tłumaczenia:
eng
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: