-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

Little Architect - ArchiDinos 750 el. - Klocki edukacyjne

Symbol: LA-0009BX

ArchiDinos to najnowszy 750 el. zestaw australijskich klocków. Na zbudowanie czeka aż 9 różnych dinozaurów z instrukcji 1:1. Klocki świetnie nią łączą rozwijając zdolności manualne oraz dając dużo ciekawej zabawy. Całość w estetycznym plastykowym pudełku.

Dostępność: Duża dostępność
465.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
EAN:
5907222975671

Little Architect - ArchiDinos 750 el. 

Klocki z grupy Little Architect to wyjątkowe produkty, zaprojektowane z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Klocki plastikowe dla dziecka z zestawu ArchiDinos pozwolą małemu konstruktorowi przenieść się w świat kolorowych dinozaurów. Na zestaw składają się klocki plastikowe w pojemniku wraz z 9 dwustronnymi praktycznymi instrukcjami w skali 1:1. Komplet zawiera aż 750 kolorowych elementów, z których maluch może stworzyć swoje własne domowe zoo.
Dobór klocków i ich odpowiednie rozmieszczenie wymagają od małego konstruktora spostrzegawczości oraz starannego planowania, co przekłada się na oczekiwany rezultat. Klocki plastikowe zwierzęta to sympatyczna zabawka, która dostarcza maluchowi wiele radości i i jednocześnie uczy. Zestaw ArchiDinos łączy się z innymi produktami z serii Little Architect, co w znacznym stopniu zwiększa zakres możliwości w budowaniu zróżnicowanych konstrukcji.
Zbuduj aż 9 różnych dinozaurów! Dziecko używając dołączonych instrukcji może w łatwy sposób skompletować potrzebne do danej budowli klocki, co pomaga w nauce liczenia czy grupowania wg kolorów. Łatwość łączenia powoduje radość a piękne kolory urozmaicają zabawę. Estetyczne opakowanie ułatwia przechowywanie. 
Parametry:
Waga gabarytowa w gramach:
3420
Gwarancja:
24
Wielkość elementów:
1-4 cm
Zalecany wiek dziecka:
5+
Ilość elementów:
750
Ilość instrukcji:
9
Wielkość opakowania:
37 x 26 x 19H
Waga z opakowaniem:
2 kg
Wysyłka:
do godz. 13
Długość w cm:
27
Wysokość w cm:
20
Szerokość w cm:
38
Tłumaczenia:
eng
Woreczek:
312
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: