• Mini Waffle Wafle 500 el. Klocki konstrukcyjne

Symbol: MI-0003CB

W zestawie klocków znajduje się 500 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie

360.00
342 cena z kodem dziendziecka
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Kurier DHL 9.9
Kurier DPD 9.9
Kurier DHL Pobranie 19
Kurier DPD Pobranie 19
Dostępność Mała dostępność
EAN 5903033902141

Zamówienie telefoniczne: 606512783

Zostaw telefon

Klocki konstrukcyjne Mini Waffle 500 el. 

Dziecko uczy się poprzez zabawę - rozwijanie jego motoryki jest niezwykle ważne, lecz równie ważna jest wyobraźnia naszego malucha. Dzięki klockom konstrukcyjnym dla dzieci Mini Waffle, nasza pociecha może tworzyć niezwykle kształty. 500 elementów pozwoli na twórczą swobodę - lewki, drzewa, kwiaty, czy budowle - klocki w znanym kształcie, lecz teraz w przystępniejszej dla malucha mini formie. Są miękkie, elastyczne i wykonane z najwyższej jakości materiału, dlatego są całkowicie bezpieczne dla naszego dziecka. Są to idealne klocki dla dwulatka i nieco starszych dzieci, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zestaw 500 elementów świetnej zabawy!

image

 image
image
imageimage
 
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage

UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszyskich konstrukcji jednocześnie. Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach.

image
Budowanie z klocków uczy dzieci logicznego myślenia, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.
Dodatkowo rozwija wyobraźnię przestrzenną i rozwija motorykę.
Mini Waffle 500 elementów  to ogromny zestaw klocków, z którego z pewnością ucieszy się każde dziecko. Ten zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 lat. Klocki tak, jak wszystkie inne z serii Waffle mają charakterystyczny kształt, ale trochę mniejszą wielkość poszczególnych elementów, żeby maluchowi było jeszcze łatwiej z nich budować. Mini Waffle 500 elementów są odpowiednie do tworzenia z nichprzestrzennych konstrukcji.
Zabawa klockami konstrukcyjnymi to możliwość rozwoju Zabawa klockami pozwala rozwijać motorykę małą, czyli sprawność dziecięcych rączek. Budowanie z klocków w bardzo dużym stopniu ma też wpływ na rozwijanie się wyobraźni i kreatywności u dziecka. Mini Waffle 500 elementów Klocki konstrukcyjne pozwalają na tworzenie z nich bardzo wielu kształtów. Można z nich zbudować na przykład: zwierzątka, drzewa, kwiaty oraz budowle. Klocki są wyprodukowane z bezpiecznego i miękkiego w dotyku materiału, który łatwo się zgina. Budowanie z klocków uczy dążenia do założonego celu. Dziecko uczy się też cierpliwości i nie poddawania się przy jakimś niepowodzeniu.Zabawa klockami pozwala również rozwijać wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność.
Waga gabarytowa w gramach 1646.67
Gwarancja 24
Wielkość elementów 3,5 cm
Zalecany wiek dziecka 4+
Ilość elementów 500
Ilość instrukcji 12 x A6
Wielkość opakowania 19 x 25 x 18H
Waga z opakowaniem 2,2 kg
Prezentacja 3D https://orbitvu.co/001/dzY5uZ2bjJaLbBzB6SgVd7/ov3601/3/
Wysyłka do godz. 13
Długość w cm 26
Wysokość w cm 19
Szerokość w cm 20
Tłumaczenia eng
Woreczek 312