• Morphun Gearphun Mały Inżynier 320 el.

Symbol: MO-0019BX

Zestaw ten pozwala na zbudowanie wielu kreatywnych konstrukcji. Poza standardowymi klockami konstrukcyjnymi znajdują się w nim koła, koła zębate oraz łańcuchy co pozwala budowanie ruchomych modeli. Duża ilość ciekawych instrukcji urozmaici zabawę.

222.00
210.9 cena z kodem dziendziecka
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Kurier DHL 9.9
Kurier DPD 9.9
DPD PUNKT PICKUP 9.9
PACZKOMAT INPOST 9.9
Kurier DHL Pobranie 19
Kurier DPD Pobranie 19
Dostępność Duża dostępność
EAN 5031294429005

Zamówienie telefoniczne: 606512783

Zostaw telefon

Klocki konstrukcyjne Morphun Gearphun Mały Inżynier 320 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun Gearphun to wyjątkowo ciekawy zestaw dla małych budowniczych. Mały inżynier w przyszłości przecież może zostać prawdziwym inżynierem od budowania ;). Każde dziecko lubiące tworzyć tak statyczne jak i dynamiczne konstrukcje znajdzie dużo przyjemności w budowaniu z tego zestawu klocków. W zestawie klocków znajdują siękoła zębate różnej wielkości oraz łańcuchy które pozwalają na zbudowanie zaawansowanych ruchomych modeli. Zróżnicowane i kolorowe elementy rozwijają sensorykę. Do klocków dołączone zostały ciekawe i kolorowe instrukcje krok po kroku. Ułatwiają one zapoznanie się z możliwościami zestawu i są jego doskonałym uzupełnieniem. Zestaw klocków został zapakowany w trwałe i bezpieczne pudełeczko z rączką, które ułatwia przechowywanie. Na pewno będzie ciekawym prezentem dla ciekawych wiedzy małych konstruktorów.

Czy modele są trwałe i czy łatwo się buduje z klocków typu Gearphun ?

Nie od dziś wiadomo, że zabawa klockami konstrukcyjnymi to jedna z najlepszych metod edukacji poprzez zabawę. W przypadku angielskich klocków Morphun ta zabawa jest prawdziwą przyjemnością, a zarazem wyzwaniem dla lubiących zabawę zabawkami konstrukcyjnymi dzieci. W przypadku tego zestawu-standardowe i znane od wielu lat klocki-zostały uzupełnione o różnej wielkości kolorowe koła zębate oraz łańcuchy do samodzielnego montażu. To wszystko w połączeniu z dokładnymi instrukcjami pokazującymi kolejne etapu budowy - staje się zestawem, z którym dzieci spędzą długie godziny na ekscytującej zabawie. Wyobraźnia przestrzenna i mała motoryka będą rozwijane podczas kreatywnego budowania wielowymiarowych i przede wszystkim ruchomych konstrukcji. Zbudowane modele są trwałe, a klockiłatwo się łączą i rozłączają. 

Główne zalety:
  • duża ilość elementów owielu kształtach i kolorach (320) 
  • innowacyjne realistyczne instrukcje krok po kroku 
  • trwałe, zamykane 9,1l plastikowe pudełko z rączką ułatwiające przechowywanie
  • klocki wyprodukowane zostały w UE z certyfikowanych materiałów
  • bezpieczne zabawek potwierdzone aktualnymi certyfikatami CE oraz EN-71
UWAGA: Zestaw nie pozwala na zbudowanie wszystkich konstrukcji jednocześnie. Kolory klocków w zestawie mogą różnić się od przedstawionych na instrukcjach. 
Waga gabarytowa w gramach 3033.33
Gwarancja 24
Wielkość elementów od 1 cm
Zalecany wiek dziecka 4+
Ilość elementów 320
Ilość instrukcji 2 x A3
Wielkość opakowania 24 x 25 x 27H
Waga z opakowaniem 2 kg
Prezentacja 3D https://orbitvu.co/share/u7gVXca9BcFDym2Dazn4md/3330171/360/
Wysyłka do godz. 13
Długość w cm 26
Wysokość w cm 28
Szerokość w cm 25
Tłumaczenia eng