-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

TOOKY TOY Box Pudełko XXL Montessori Edukacyjne 5w1 Sensoryczne 11-12 Mies

Symbol: BCTJ675
Dostępność: Duża dostępność
170.00
161.5 cena z kodem: promo5
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
  • DPD PUNKT PICKUP 9.9
  • PACZKOMAT INPOST 9.9
EAN:
6976831550059

Pudełko edukacyjne firmy Tooky Toy przeznaczone jest dla maluszków w wieku 11-12 miesięcy. Zawiera 5zabawek sensorycznych i dydaktycznych montessori, które wspierają zdrowy rozwój psychomotoryczny Twojego dziecka oraz stymulują jego zmysły: wzrok, dotyk i słuch. Rozwija równieżlogiczne myślenie i koordynację ręka-oko. Jest też szczegółowy poradnik dla rodziców, dzięki któremu dowiesz się, kiedy wprowadzić zabawkę do swojego maluszka i jak się nią bawić. Pudełko edukacyjne Tooky Toy nadaje się na prezent dla maluszka.

Charakterystyka:

  • - Dla niemowląt w wieku 11-12 miesięcy życia
  • - 5 zabawek dydaktycznych wjednym opakowaniu
  • - Zestaw edukacyjny

Zabawka rozwija:

  • - Zdrowy rozwój psychomotoryczny
  • - Stymuluje zmysły wzrok, dotyk, słuch
  • - Rozwija logiczne myślenie
  • - Koordynacja ręka-oko

Zestaw zawiera:

    1. Elastyczna kostka sensoryczna z 6 kolorowymi blokami o różnych kształtach

6 kolorowych klocków o różnych kształtach i pudełko do przechowywania kostek z elastycznymi paskami. Zabawka rozwija wyobraźnię maluszka. Kostka sensoryczna stymuluje poczucie przestrzeni u dzieci. Elastyczny pasek umożliwia pchanie i ciągnięcie pod różnymi kątami, co pomaga dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. Klocki mają 6 wzorów, a dzieci mogą zobaczyć i poczuć różnice, dotykając ich. Klocki i kostka są zaprojektowane w różnych jasnych kolorach, aby zwiększyć wrażliwość dzieci na kolory.

   2. Drewniane pudełko naciśnij piłkę (3 drewniane piłki)

Zabawka ta zapewnia ćwiczenia polegające na pukaniu, uderzaniu, naciskaniu, chwytaniu, które wspierają rozwój mięśni ramion dziecka. Uczy dzieci, że przedmioty które nie są już widoczne nadal istnieją. Pudełko zawiera 3 drewniane kule (czerwoną, żółtą i niebieską). Ta prosta gra może nie tylko pobudzić zainteresowanie dzieci, ale także pomóc im poprawić umiejętność rozwiązywania problemów, logicznego myślenia i obserwacji.

   3. Pomarańczowy kwadratowy puzzle z odblaskiem

Ten pomarańczowy kwadratowy puzzle różni się od tradycyjnych puzzli tym, że pod nim znajduje się odblask. Pomarańczowy wzór przyciąga uwagę dziecka i zwiększa wrażliwość na kolory. Lusterko akrylowe wzbudza ciekawość układanki i zachęca do poznawania świata.

   4. Wielofunkcyjna kostka manipulacyjna montessori z tkaniny 3D generująca szeleszczące i piszczące dźwięki

Wielofunkcyjna zabawka kojąca, poznawcza i usypiająca. Różne materiałowe kształty wzbogacają zmysł dotyku dziecka. Jasne kolory i urocze wzory przemawiają do zmysłu wzroku dziecka. Struktura tkaniny 3D generuje szeleszczące i piszczące dźwięki, stymulujące słuch dziecka. Cudowne, zabawne lustro, które budzi chęć odkrywania. Specjalny gryzak uwalnia chęć gryzienia a jasne kolory przemawiają do percepcji wzrokowej dziecka. Pomagają rozwojowi zmysłów i zachęcają do eksploracji. Zabawka rozwija umiejętności motoryczne, zaspokaja ciekawość i zachęca do eksploracji i odkrywania. Pomaga we wczesnym etapie edukacji oraz przedstawia dzieciom podstawowe pojęcia w zabawny i interaktywny sposób.

   5. Książka z ilustracjami o częściach ciała

Książka z obrazkami „Moje części ciała" zawiera różnorodne zdjęcia małych dzieci skupiających się na różnych częściach ciała. Ponieważ w książce wykorzystywane są obrazy przedstawiające rzeczywiste życie, niemowlęta są bardzo podekscytowane poznawaniem książeczki. Ta książeczka zapewni Twojemu dziecku praktyczną, bogatą w zmysły naukę. Zachęca do rozwoju języka, umiejętności poznawczych i poczucia świadomości ciała, a jednocześnie rozwija miłość do książek i nauki.

   6. Książeczka z instrukcją

[img-116627-left-thickbox_default]

Parametry:
kolory:
wielokolorowy
Materiał wykonania:
Drewno
Płeć:
chłopiec/dziewczynka
Wiek:
11-12 miesięcy
Wymiary opakowania:
37,5 x 27 x 14 (cm)
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: