-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

TOOKY TOY Box Pudełko XXL Montessori Edukacyjne 7w1 Sensoryczne 19-21 Mies.

Symbol: BCTJ678
Dostępność: Duża dostępność
170.00
161.5 cena z kodem: promo5
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
  • Kurier DHL 9.9
  • DPD PUNKT PICKUP 9.9
  • PACZKOMAT INPOST 9.9
EAN:
6976831550080

TOOKY TOY oferuje Edukacyjny Box zabawek Montessori. Ta drewniana zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 19-21 miesiąca życia. Walizka zawiera 5 różnychrozwijających gier i zabawek, które na pewno zainteresują twojego malucha. Taki box, to świetny sposób na rozwijanie umiejętności poznawczych, emocjonalnych oraz motorycznych u maluchów! Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi, która zawiera informacje na temat zawartości boxa, instrukcji obsługi zabawek oraz przydatne porady.

Charakterystyka:

  • - Zabawka przeznaczona dla dzieci od 19-21 miesiąca życia.
  • - Ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka
  • - Stymuluje zmysły i motorykę małą
  • - W pełni bezpieczna dla najmłodszych dzieci
  • - Dołączona instrukcja obsługi, co ułatwi korzystanie z walizki

Zestaw Zawiera:

       1. Magnetyczne Puzzle "Zwierzaki"

To zestaw drewnianych puzzli z magnesami, które przedstawiają różne zwierzęta: niedźwiedzia, tygrysa, słonia i pandę. Układanki są wykonane z dużych klocków, które są na tyle duże, że nie można ich połknąć, a jednocześnie łatwo je chwycić. Krawędzie są delikatnie polerowane i zaokrąglone, dzięki czemu nie zranią małych rączek dzieci. Magnesy są osadzone, więc nie ma obawy, że się odkleją podczas układania, a zabawa jest jeszcze bardziej interesująca. Każde zwierzę jest równo podzielone na dwie części, a dzieci muszą użyć swoich zręcznych rąk, aby przywrócić je do ich pierwotnych kształtów! Poprzez układanie ich parami (jedna głowa i jedno ciało) dziecirozwijają zdolności motoryczne i wyobraźnię, poprawiają umiejętności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

       2. Kolorowa przebijanka młoteczkiem

To klasyczna zabawka, która przyciąga uwagę maluchów. Wytrzymała drewniana konstrukcja, sześć kolorowych kołków i młoteczek zachęcają dzieci do wbijania wszystkich kołków w otwory , a następnie odwracania jej i powtarzania tego procesu wielokrotnie. Ta zabawka wspomaga rozpoznawanie kolorów, koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności motoryczne i kreatywną zabawę. przyczynią się do rozwoju zdolności motorycznych, logicznego myślenia oraz nauki kolorów. Dzięki zabawie przebijanką, dziecko nabędzie precyzję ruchów rączek, która w przyszłości ułatwi naukę pisania.

    3. Pudełeczko układanka

Zaprojektowany specjalnie dla dzieci w fazie odkrywczej, jest bogaty w różnorodne sposoby zabawy. W boxie znajdują się łatwe do uchwycenia przez małe rączki przedszkolaków śrubki, a ścięcia są gładkie i delikatne, co pozwala dzieciom na spokojną zabawę. Śrubki mają różnorodne geometryczne kształty, bogatą kolorystykę i różnorodną zawartość kart do gry. To wspaniały zestaw wielofunkcyjnych zabawek edukacyjnych, dzięki którym dziecko może nauczyć się rozpoznawania kształtów, rozpoznawania kolorów. Ponad to zabawie towarzyszy trening małej motoryki i skupienia. Zabawka może pomóc małym dzieciom rozwijać koordynację ręka-oko oraz rozwijać logiczne myślenie i wyobraźnię mózgu. Drewniane pudełko z funkcją gry jest jednocześnie pudełkiem do przechowywania, można trzymać w nim wszystkie części bez obawy, że je zgubisz.

   4. Obrazkowa książeczka " Duże i małe"

Urocza książka obrazkowa, która ukazuje koncepcję różnicy wielkości za pomocą  tekstu i pięknych ilustracji. Napisana przez Cartera Higginsa i zilustrowana przez Daniela Miyaresa, ta książeczka prezentuje cuda natury naszego świata. To doskonały wybór dla rodziców, dziadków lub przyjaciół, którzy szukają pięknego prezentu, który wzbudzi ciekawość i wyobraźnię u młodych czytelników. Książka jest podzielona na trzy rozdziały, z których każdy ukazuje cenny moment reprezentujący zarówno wielkość, jak i doświadczenie. Książki obrazkowe to wspaniałe narzędzie do nauki, rozwijania wyobraźni i budowania relacji z literaturą.

   5. Nawlekanka "Kolorowe kształty"

Zestaw obejmuje 1 torbę na przechowywanie, 11 klocków w różnych kształtach i 1 sznureczek do nawlekania. Nawlekanka to klasyczny zestaw drewnianych klocków z dziurkami, przez które dziecko przeplata sznureczek. Jest to świetna zabawa, która pobudza obszary w mózgu i rozwija zdolności manualne- małą motorykę, zręczność palców i koordynację ręka-oko. Zestaw jest zaprojektowany tak, aby dzieci mogły rozpoznawać kształty i kolory.

   6. Książeczka z instrukcją

Parametry:
Płeć:
chłopiec/dziewczynka
Wiek:
19 m+
Wymiary opakowania:
37.5×27× 14 (cm)
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: