-5% na producentów Big, Falk, Viga Toys, Masterkidz
       Tooky Toy, Classic World z kodem "promo5"
          Timer

TOOKY TOY Box Pudełko XXL Montessori Edukacyjne 7w1 Sensoryczne 31-36 Mies.

Symbol: BCTJ681
Dostępność: Duża dostępność
170.00
161.5 cena z kodem: promo5
szt.
Zamówienie telefoniczne: 606512783 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.9
 • Kurier DHL 9.9
 • DPD PUNKT PICKUP 9.9
 • PACZKOMAT INPOST 9.9
EAN:
6976831550110

TOOKY TOY oferuje Edukacyjny Box zabawek Montessori. Ta drewniana zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 31-36 miesiąca życia. Walizka zawiera 5 różnychrozwijających gier i zabawek, które na pewno zainteresują twojego malucha. Taki box, to świetny sposób na rozwijanie umiejętności poznawczych, emocjonalnych oraz motorycznych u maluchów! Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi, która zawiera informacje na temat zawartości boxa, instrukcji obsługi zabawek oraz przydatne porady.

Charakterystyka:

 • - Zabawka przeznaczona dla dzieci od 31-36 miesiąca życia.
 • - Ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka
 • - Stymuluje zmysły i motorykę małą
 • - W pełni bezpieczna dla najmłodszych dzieci
 • - Dołączona instrukcja obsługi, co ułatwi korzystanie z walizki

Zabawka rozwija:

 • - Logiczne myślenie
 • - Zdolności motoryczne
 • - Rozpoznawanie kształtów i kolorów

Zestaw zawiera:

   1. Tajemnicze Pudełko "Dotknij i Dopasuj"

To świetnawielofunkcyjna gra, która zapewni zabawę samodzielną oraz towarzyską. Gra składa się z pudełka, 8 figurek i 8 kart. Dzieci wybierają jedną z 15 kart - Sięgnij do pudełka i znajdź odpowiednie figurki bez użycia oczu! Tajemnicze pudełko to oryginalna gra która cieszy się dużą popularnością. Rozwija u dzieci zmysł dotyku, ćwiczy motorykę małą oraz uwagę. Zestaw pozwala na wiele wariantów kreatywnych zabaw, np. dopasowanie w pary, naukę kolorów, nazw zwierząt oraz układanie w stos. To wyjątkowe podejście nie tylko rozwija umiejętności motoryczne, ale także poprawiarozwój poznawczy i zachęca do wrażliwości dotykowej. Może poprawić pamięć i umiejętności rozwiązywania problemów, jednocześnie wzmacniając ich połączenie ze światem przyrody.

   2. Zabawka Montessori "Memory"

Memory to popularna gra , w której gracze odkrywają karty w poszukiwaniu par,idealna do zabawy solo i w grupie. Choć może wydawać się to tylko zabawą, ma wiele korzyści dla umysłu i zdrowia. Zestaw zawiera 8 par obrazków, które dziecko musi połączyć w pary. Piękne kolory i wyraźna grafika sprawi, że twoje dziecko chętnie będzie sięgało po produkt!

   3. Drewniana Układanka " Kamyki"

Ta zabawka zawiera 8 drewnianych klocków w kształcie kamieni, które mają wiele płaskich powierzchni i umożliwiają układanie w stosy o różnej konstrukcji i wysokości. Zachęca dzieci do podejmowania wyzwań związanych z kreatywnością i wyobraźnią. Rozwija umiejętności praktyczne, umiejętności motoryczne, zdolności wzrokowo-przestrzenne, rozpoznawanie kolorów i logiczne myślenie. Klocki kamienie to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną, aby ich dziecko rozwijało się poprzez zabawę. Układanie drewnianych kamieni  sprawia, że na pozór łatwe zadanie staje się prawdziwym wyzwaniem.

   4. Drewniany Sorter "Dopasuj Kształty"

To zabawka edukacyjna do rozpoznawania kształtu i koloru, wyposażona w 12 kształtów i tackę podstawową. Różnorodność kształtów może pomóc dzieciom rozróżnić  kolory. Układanie klocków na podstawce,pobudza u dzieci ciągłe myślenie. Mogą ćwiczyć zdolność rozróżniania kolorów u dzieci, zdolność opanowywania zarysów i zdolność koordynacji ręka-oko. Zabawka wspomoże wczesny rozwoju umiejętności logicznego myślenia u dzieci.

   5. Książeczka Obrazkowa " Mam 3 latka!"

Książeczka obrazkowa dzięki nauce przez zabawę, od najmłodszych lat wypracuje w twoim dziecku zasady pomocy rodzicom w pracach domowych, higieny osobistej- takiej jak mycie zębów i rąk, a nawet nauczysamodzielnego myślenia i budowania niezależnej osobowości.
   6. Książeczka z instrukcją


Parametry:
kolory:
wielokolorowy
Płeć:
chłopiec/dziewczynka
Wiek:
31m +
Wymiary opakowania:
37,5 x 27 x 18 (cm)
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: